ZUBNÍ ORDINACE V PRAZE 2
MUDr. Jiřina Čechmánková

Zkušený tým. Osobní přístup. Špičková kvalita.

Služby zubní ordinace

Preventivní stomatologie

Preventivní prohlídky chrupu, pečetění fisur dětského chrupu, aplikace fluoridových laků v dětském chrupu.
Součástí preventivní prohlídky je vyšetření chrupu eventuálně i s použitím lupových brýlí, dle potřeby zhotovení digitálních rentgenových snímků, onkologická prevence, základní parodontologické a ortodontické vyšetření. Na základě výsledků prohlídky chrupu stanovíme léčebný plán a přibližnou cenu ošetření. V případě potřeby spolupracujeme s odborníky z oborů stomatochirurgie a ortodoncie.

Dentální hygiena

Naše ordinace se specializuje také na prevenci parodontopatií díky službám specializované dentální hygienistky, přítomné v ordinaci. Jedná se o odstranění pigmentací a zubního kamene nad dásní ultrazvukem a pod dásní pomocí speciálních kyretek. Tento léčebný výkon u probíhajících zánětů parodontu by měl pacient absolvovat min. 2x ročně, preventivně 1-2x ročně. Ošetření je možné v případě potřeby provést v lokální anestesii.

Součástí ošetření je vyleštění zubů rotačním kartáčkem, air flow, lokální fluoridace a instruktáž zubní hygieny včetně možné koupě doporučených prostředků dentální hygieny. V rámci první návštěvy u naší dentální hygienistky dostanete zdarma v rámci hygieny vyzkoušené mezizubní kartáčky.

Nepodceňujte krvácení dásní, mnohdy se jedná o první příznak probíhajícího zánětu parodontu. Mezi další příznaky zánětu mohou patřit zápach z úst, citlivost zubních krčků a v pokročilém stádiu pohyblivost zubů či jejich ztráta. Probíhající parodontitis může ovlivnit také celkový zdravotní stav pacienta. Jako zdroj fokální infekce je parodontitida dávána do souvislosti s infarktem myokardu, nízkou porodní váhou novorozence a předčasnými porody.

Protetická stomatologie

Celokeramické korunky i můstky (E max press, zirkonová keramika)  - pro náročnou estetiku především předních zubů.

Metalokeramické korunky a můstky, estetické keramické fasety - pro úpravu tvaru a vzhledu předních zubů.

Keramické Onlaye - ideální pro rekonstrukci zubů s velkými nevyhovujícími amalgámovými výplněmi, přesvědčivý estetický výsledek.

Snímací náhrady částečné a celkové.

Po celé období rekonstrukce chrupu nepocítíte společenskou újmu díky provizorním náhradám.

Ošetření kořenových kanálků

Využíváme nejmodernějších technologií k ošetření kořenových kanálků lege artis. Například apexlokátor k exaktnímu stanovení délky kořenového kanálku a rotační kořenové nástroje, které velmi urychlují délku výkonu. Výsledky ošetření kontrolujeme pomocí digitálního rentgenu přímo na stomatologickém křesle.

Bezbolestné ošetření v lokální anestesii je u nás samozřejmostí.

K zaplnění kořenových kanálků používáme nadstandardní metody, které ideálně hermeticky zaplní celý kořenový kanálek, technika Thermafil a Beefil (metody s aplikací horké gutaperči do kanálku).

CHCETE SE OBJEDNAT?

Volejte: +420 728 771 186

E-mail: info@zubarordinace.cz

UK_flag WE SPEAK ENGLISH

ORDINAČNÍ HODINY:

Pondělí:

08.00 - 16.00 hod

Úterý:

08.00 - 16.00 hod

Středa:

14.00 - 20.00 hod

Čtvrtek:

08.00 - 16.00 hod

Pátek

Dle domluvy

 

 

 

 

 

Termín ošetření je možné domluvit také mimo uvedenou ordinační dobu nebo ve dnech pracovního klidu a volna.

 

NAŠI PARTNEŘI

Smluvní partneři naší zubní ordinace:

Logo programu Benefit Plus

Program Benefity.cz

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti